منو
بستن

پیمانکار تاسیسات مکانیکی، مجری تاسیسات مکانیکی ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی

مجری تاسیسات مکانیکی

اجرای تاسیسات مکانیکی، پیمانکار تاسیسات مکانیکی، مجری تاسیسات مکانیکی

مقدمه ای بر اهمیت تاسیسات مکانیکی ساختمان:

     در طول دوران بهره برداری هر پروژه ساختمانی و صنعتی، استفاده کنندگان به صورت روزمره با تاسیسات در ارتباط هستند و مشکلات ناشی از طرح و اجراء نادرست کاملا در طول سرویس دهی بر کیفیت آسایش ساکنین آن اثر گذاشته و بعضاً میتواند برای آنها آزار دهنده باشد و ضمناً باعث تلفات انرژی بسیار زیادی گردد که از نظر اقتصادی و بهره وری مشکلات عدیده ای را برای ساکنین آن بوجود آورد.

به همین دلیل ما از تأسیسات مكانيكي به عنوان شریان حیاتی یک پروژه نام می بریم لذا تاسیسات مكانيكي با کیفیت، استاندارد، بهینه سازی شده و مدرن، علاوه بر کسب رضایت مصرف کنندگان مزایای گسترده ای برای کشور و ذخایر انرژی آن خواهد داشت.

     تاسیسات مکانیکی در مجموع به دو دسته ی کلی صنعتی و ساختمانی قابل تقسیم می باشد که بخش صنعتی آن شامل مواردی همچون آبرسانی محوطه، فاضلاب و آتش نشانی محوطه، تصفیه  آب و فاضلاب، تولید انرژی از حرکت سیال و … می باشد. بخش ساختمانی شامل تاسیسات بهداشتی، (آبرسانی و فاضلاب)، تهویه مطبوع (سرمایش، گرمایش، تعویض هوا و اگزاست) و همچنین تاسیساتی مانند استخر، سونا، جکوزی و …. می باشد.

در دنیای امروز تامین آسایش بشر یکی از هدف‌های اصلی است نقش تاسیسات مکانیکی به عنوان جزئی از ساختمان ها که افراد به صورت روزمره با آن در تعامل می باشند غیر قابل انکار می باشد و طرح و اجرای تاسیسات به روش مهندسی موجب تامین آسایش ساکنین ساختمان مورد نظر شده و از اهمیت ویژه ای بر خوردار است بنابراین به تعبیری تاسیسات ساختمان قلب تپنده و حیات بخش آن محسوب شده و همین مسئله باعث میشود طرح و اجراء آن بسیار پر اهمیت جلوه کند.

لذا انتخاب پیمانکار و مجری مناسب برای پروژه در این بخش بسیار با اهمیت میباشد و از بروز بسیاری از مشکلات حین بهره برداری جلوگیری میکند و علاوه بر آن از تحمیل هزینه اضافی بر پروژه اجتناب میشود.

دپارتمان اجرایی تاسیسات مکانیکی:

بخش اجرا و پیمانکاری شرکت با بکار گیری کادری مجرب در تلاش است تا در ابتدا با تهیه نقشه های اجرایی و رفع تداخل احتمالی بخش های مختلف زمان اجراء را به حداقل برساند و با تهیه متره و برآورد پروژه و انتخاب مصالح بر اساس استاندارهای جاری کشور سرعت لازم در اجراء و تحویل پروژه فراهم نماید.

نقطه تمایز در خدمات ارائه شده از طرف شرکت ارائه گواهی خدمات پس از اجرا و رفع معایب پیش آمده در طول بهره برداری به مدت ۵ سال میباشد.

کارفرمایان محترم میتوانند جهت استعلام قیمت و برآورد مدت زمان اجرا نسبت به ارسال مدارک از طریق لینک زیر و یا تماس با کارشناسان شرکت نسبت به اخذ استعلام ظرف مدت ۴۸ ساعت بعد از ارسال مدارک اقدام نمایند.

 

ارسال مدارک

دیدگاه