ثبت شرکت در مناطق آزاد

صادرات واردات بازرگانی تجارت

برای شروع باید اطلاعاتی در رابطه با منطقه آزاد بیان کنیم. همانطور که از نام آن می توان فهمید، منطقه ای است که تجارت در آن ساده تر خواهد بود، یعنی بسیاری از قوانین دست و پا گیر در منطقه آزاد اعمال نمی شوند.

نکته دیگری که در این رابطه باید به آن توجه داشت این است که ورود و خروج کالا از این مناطق هیچ حق گمرکی را به دنبال نخواهد داشت و این موضوع برای تجار اهمیت بسیار بالایی دارد.

از این رو توصیه می کنیم که اگر موضوع فعالیت شرکت شما به نحوی است که با واردات و صادرات مرتبط است، ثبت شرکت و شروع کسب و کار در مناطق آزاد می تواند کمک بسیاری به شما کند که برای انجام آن میتوانید با کارشناسان ما در ثبت رایزن در ارتباط باشید.

مناطق آزاد دارای یکسری ویژگی های خاصی هستند که افراد ترغیب می شوند که شرکت خود را در این مناطق ثبت کنند؛

ویژگی های زیاد و خاصی برای شرکت های ثبت شده در مناطق آزاد وجوددارد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-هر نوع فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد شامل 20 سال معافیت مالیاتی است، اگر در گذشته تجربه کار در بازار را داشته باشید، به خوبی می دانید که این مورد چه مزیت مهمی به حساب می آید.

-برای سرمایه گذاران خارجی هم تضمین کاری وجود دارد.

-در صورتی که بخواهید ارز را به دیگر مناطق آزاد انتقال دهید، محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

-خدمات بانکی انعطاف پذیری در انتظار شما خواهد بود.

-می توانید از خدمات بیمه ای گسترده ای هم استفاده کنید.

-در این حالت معاملات ارزی ساده تر انجام می شود.

-برای فعالیت در بورس اوراق بهادار کار شما ساده تر خواهد بود.

-در صورت واردات کالایی (به خصوص مواد اولیه تولید و تجهیزاتی که برای تولید به کار برده می شوند) حق گمرکی از شما دریافت نخواهد شد.

-برای صادرات کالا و ترانزیت کالا تشریفات و مسیر ساده ای پیش روی شما قرار داد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در منطقه آزاد

برای ثبت یک شرکت در یک منطقه آزاد هم مانند دیگر ثبت ها به یک سری مدارک نیاز دارید. به طور کلی به شما پیشنهاد می دهیم که برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز با کارشناس های ما تماس بگیرید تا از مشاورهای تخصصی و البته رایگان بهره مند شوید، زیرا مدارک مورد نیاز گاهی متناسب با شرایط و موضوع فعالیت شما متفاوت خواهد بود.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که شرکت ها انواع مختلفی دارند و این موضوع باعث می شود که در مدارک مورد نیاز برای ثبت هم تفاوت هایی وجود داشته باشد. از آن جایی که دو شرکت مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص بیشتری تقاضا برای ثبت در مناطق آزاد را دارند، به شما پیشنهاد میشود از مطلب ثبت انواع شرکت دیدن فرمایید.

هزینه ثبت شرکت در مناطق آزاد

یکی از نکاتی که در رابطه با ثبت شرکت در مناطق آزاد باید به آن توجهی خاص داشته باشید، هزینه ای است که برای این کار پرداخت خواهید کرد. در ابتدا به این نکته بسیار مهم توجه کنید که هزینه ثبت یک شرکت متناسب با شرایط شما، نوع شرکتی که انتخاب می کنید و بسیار فاکتورهای دیگری مشخص می شود و به همین دلیل نمی توانیم مبلغ دقیقی را برای آن بیان کنیم.

ما در ادامه فاکتورهای موثر بر قیمت را بیان می کنیم و شما می توانید متناسب با شرایط خود این هزینه را محاسبه کنید، یا با کارشناس های ما تماس بگیرید تا شرایط شما را بررسی کرده و هزینه نهایی را به شما اعلام کنند.

سرمایه اولیه

حق الثبت

هزینه های جزئی

هزینه آگهی روزنامه

در مطالب بالا سعی بر این داشتیم که اطلاعاتی کلی در رابطه با ثبت شرکت در منطقه آزاد بیان کنیم. شما می توانید با کارشناس های ما تماس بگیرید و سوال های خود بابت این موضوع را مطرح کنید. هر گونه سوال و ابهامی هم دارید آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما تماس بگیرید