طراحی ست اداری و لوگو

رنگ شناسی در تبلیغات

ثبت رایزن | تهران | اصفهان | کردستان | همدان برند اختراع تاسیس شرکت تغییرات شرکت اخذ رتبه ثبت طرح صنعتی اخذ ایزو و استاندارد مجوز تولید پرواه کسب، بیمه تامین اجتماعی، اخذ کد کالا، کارت بازرگانی، صادرات و واردات


لوگو | سربرگ | کاتالوگ | پرچم

لوگو یا آرم به علامتی گفته می شود که می تواند تصویر یا یک نوشته و یا ترکیبی از هر دو باشد که به صورتی خاص و منحصر بفرد طراحی شده و به نوعی نشانگر یک کسب و کار، سازمان، فرد و غیره است و باعث می شود تا به آن هویت بخشیده شود.

یکی از اولین گام ها برای شروع یک کسب و کار، شرکت یا هر فعالیتی طراحی لوگو برای آن است و عموما صاحبان کسب و کارهای مختلف در همان ابتدای استارت کار ایده های مختلفی برای لوگوی خود دارند. بهتر است پس از اینکه نوع خدمات کسب و کار مورد نظر مشخص شد یا کالای مورد نظر به تولید رسید و آماده برای عرضه ی عمده در بازار بود پیش از هرچیزی لوگو را طراحی کرده تا آماده ی استفاده باشد؛ چرا که مارکت محصول شما را با نشان تجاری آن یعنی لوگوی آن خواهد شناخت.

انواع لوگو:

لوگو تصویری: این لوگوها شامل شمایل ها و نمادها می شوند. یعنی در طراحی آنها از یک سری اشکال ساده و تصویرهای مختلف که تداعی کننده ی آن شرکت یا محصول یا کسب و کار هستند استفاده می شود. عموما لوگوهای تصویری در مقایسه با لوگوهای نوشتاری کمی پیچیده تر و غیر مستقیم تر هستند و بیننده نیاز دارد تا آنها را پیش خود تفسیر کند.

لوگو نوشتاری: که به آن لوگوتایپ یا نماد کلمه ای هم می گویند. در این نوع طراحی لوگو، نام برند یا کسب و کار را به نوعی با کمک ترکیب فونت و تغییر اندازه و نحوه ی چیدمان آن و نیز خلاقیت به یک نماد جذاب بصری تبدیل می کنند. نکته ی مهم این است که این نوشتارها باید کاملا خوانا و قابل تشخیص باشند.

لوگو ترکیبی: همانطور که از نام آن هم مشخص است از ترکیب نوشتار و تصویر باهم این لوگوها ایجاد می شوند.

ست اداری، در واقع اوراق اداری است که شامل سربرگ، پاکت نامه، پوشه، کارت ویزیت ، فولدر و… می باشد و به صورت متحد الشکل طراحی و چاپ میگردند.

در زیر لیست کامل اقلام اداری را برای شما اماده کرده ایم ، توجه داشته باشید که ست اداری از 3 قلم شروع میشود ولی برای چشم خوربودن و برند سازی مجموعه خود هر چه تعداد اقلام ست شده بیشتر شود بازخورد بهتری خواهید داشت.

-کارت ویزیت

-سربرگ A4 و A5

-پاکت A4 و A5

-پاکت نامه (ملخی)

-پاکت CD

-یادداشت

-فولدر یا پوشه

-قبوض، پرداخت، ورودی، خروجی

-بروشور

-کاتالوگ

-تقویم و استند

-پوستر

-بسته‌بندی محصولات

-پرچم

برای سفارش لوگوی خود با طراحان ما در ثبت رایزن در ارتباط باشید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

با ما تماس بگیرید